O nas

Klub Piłkarski Pomorzanka  – to szkółka piłkarska dla dziewczynek i chłopców.
Stawiamy na jakość poprzez profesjonalny sprzęt oraz fachową obsługę.

Oferujemy treningi połączone z zabawą oraz wychowanie przez sport. Celem nadrzędnym jest dla nas zadowolenie dziecka. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zarażamy pasją do piłki nożnej bez poddawania dzieci presji.

 

Misją i zarazem filozofią szkółki jest wychowanie, zachęcenie do uprawiania sportu oraz zaszczepienie u dziecka prawidłowych nawyków zdrowotnych. Dzieci dzięki profesjonalnemu podejściu wykwalifikowanych trenerów będą nabywały zdolności koordynacyjno-ruchowe przygotowujące do uprawiania sportu na wielu płaszczyznach.

Zadaniem nadrzędnym szkółki jest odciąganie dzieci od zmierzającego w złym kierunku świata gier i komputerów. Osiągnięcie tego celu wymagać będzie zastosowania innowacyjnych metod pracy z dziećmi.

 

Motywem założenia szkółki jest zaszczepienie w dzieciach chęci do uprawiania sportu i indywidualnego rozwoju. Wysoki standard programów szkoleniowych realizowany będzie w przyjaznym dla dzieci otoczeniu, dzięki któremu zdobędą umiejętności piłkarskie na poziomie podstawowym, następnie zaawansowanym.

Trenerzy
Grzegorz
Wolski

Maciej
Kwiatkowski

Krzysztof
Boniecki

Piotr
Cieśla

Łukasz
Betker

Adrian
Uszacki